yükleniyor

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Fibbu Technology, Türkiye ve Avrupa’daki müşterine yazılım çözümleri sunmaktadır. Bireysel ve kurumsal yüzlerce müşterisine web ve mobil yazılım alanında ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli daha iyisini başarmak için uğraşan ekibi ile müşterilerine sorunsuz hizmet sunmak için çalışmaktadır. Bir yandan Türkiye, Ukrayna, Amerika Birleşik Devleti ve diğer ülkelerden olan müşterilerini içeren müşteri portföyünü genişletmekle uğraşırken öte yandan var olan müşterine kesintisiz destek vermeye devam etmektedir.


Neden Biz?

Verdiğimiz kaliteli hizmetin veya emek verilen hiçbirşeyin paha biçilmez olduğunu biliyoruz. Fakat herkesin kurumsallaşma sürecinde Web Sitesi için ayırmış olduğu yüksek bir ücret bulunamıyor veya maddi durumları malesef yetersiz kalıyor. Bunun bilincinde olarak kaliteli hizmetin yanısıra en uygun fiyatı verdiğimizi idda etmekteyiz. Kaliteli ve sorunsuz hizmetin uygun fiyata bulunması hatta yanısıra sorunsuz hizmet alabilmek bu alanda bazen çok zor olabilmekte. Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin gelişim sürecine katkıda bulunmaktır.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!